top of page

בין חומר לרוח - הרצאות מעוררות השראה

הרצאות בעלות ערך מוסף הנותנות כלים מעשיים לחיי היום-יום.  

לא סתם תוכן, אלא כזה שיכול לעורר שינוי משמעותי, סביבת עבודה מודעת יותר ועובדים שמחים יותר.  

התוכן מגיע מתוך עולמות הבריאות הטבעית, הפילוסופיה, היוגה והנטורופתיה, 
מונגש בגובה העיניים ומתאים לכל סוגי הקהלים.

הרצאות

כשבודהה הגיע למשרד 

הזדמנות נדירה ללמוד ממומחה ידוע בכל תחומי החיים על מהות האושר דרך החוכמה העתיקה והרלוונטית לחיינו כאן ועכשיו.

 

נבין כיצד התובנות של הבודהיזם ניתנות ליישום בעבודה, בבית ובחיי היום-יום אצל כל אחת ואחד מאיתנו. נראה אילו כלים מעשיים הבודהה מציע לנו על מנת שנוכל לצמצם את אי הנחת וחוסר הסיפוק ולהגביר את האושר.

Plant Shop Post for Instagram & Social Media (1200 x 630 px) (1100 x 630 px) (1100 × 780 פ

כשהרמב"ם הגיע למשרד

 

דווקא היום, כשאורח החיים המערבי התרחק מאורח החיים הטבעי אותו נועדנו לחיות, יש בדבריו של הרמב"ם תועלת רבה. כאשר אנחנו נושמים אוויר מזוהם, אוכלים אוכל מעובד ותעשייתי, רובצים שעות רבות בישיבה מול המחשב יש חשיבות להיזכר בדבריו של הרמב"ם.

בהרצאה נגלה אילו סודות הוא השאיר אחריו שעד היום מהווים כלים פרקטים להתנהלות נכונה ובריאות טובה. נכיר 5 צמחי מרפא עוצמתיים שיש לכולנו בארון (או לפחות בסופר) ונלמד מה הדרך הנכונה לצרוך אותם, אפילו במשרד, למען שיפור איכות החיים, טיפול במחלות, חיזוק מערכת החיסון, תמיכה במערכת העיכול, סטרס וקשב וריכוז.  

Spa Ingredients

בין חופש לחופשה

מה זה אומר להיות אדם חופשי? האם זה אומר לצאת לחופשה אחרי חופשה? או שאולי זה למצוא את החופש בתוך היום-יום שלנו, בבית, בזוגיות, בשגרת העבודה?

מתי באמת הרגשתם חופשיים?

בהרצאה נקבל השראה מהפסיכולוגיה הבודהיסטית, נדבר על ההבדל בין חופש פנימי לחיצוני ועל הדרך לשחרור פנימי אמיתי שלא תלוי בדבר.

נדבר על מהו ההבדל בין רמת חיים לאיכות חיים, וכיצד דווקא גבולות ואילוצים מולידים חופש ויצירתיות.

עותק של Serenity & Rose Quarts Church Trifold Brochure (1).jpg

לחץ - תנו לו לצאת!

לחץ, סטרס, תחושה שאנחנו במירוץ עכברים, חוסר סיפוק ורצון להספיק ולעשות עוד ועוד... כולנו מכירים את כל אלו ויודעים איך זה מרגיש אבל לא יודעים איך אפשר בכלל בלי, ומה אפשר לעשות אחרת?

בהרצאה נבין מה מלחיץ אותנו כל כך, מה הסיבות שמובילות אותנו לרוץ כל כך מהר מבלי לעצור, מה ההשלכות הפיזיולוגיות ואיך זה מתקשר לתזונה, אורח חיים, תחרותיות, נטפליקס והתרבות המטריאליסטית.

תקבלו כלים לניהול זמן נכון ואפקטיבי, הבחנה בין עיקר לטפל, עשייה שעוזרת להתמלא ולא להתרוקן. נדבר על כיצד אפשר לשאוף רחוק בלי לחץ ועם שינה טובה בלילה.

Meditate at the beach

כשהדברים מתפרקים, ואז מתחברים

דווקא הרגעים הקשים והמאתגרים ביותר בחיינו בהם נראה שהכול מתפרק לנו בידיים והקרקע נשמטת מתחת לרגלינו הם המכוננים והחשובים ביותר במסע הצמיחה וההתפתחות האישית שלנו לעבר חיים שלמים, מודעים ומספקים יותר.

תובנות פוקחות עיניים ועצות מעשיות על איך ניתן ללמוד מן טעויות, לקבל את המציאות ולמצוא משמעות בחיים גם שהדברים לא שלמים ומושלמים. 

תגלו כיצד היכולת לחבק את הקשיים והמשברים בחיים תעזור לכם למצוא אושר וסיפוק במקומות הכי לא צפויים.

עותק של הרצאת היכרות 28.11 קורס מסע של התעוררות (820 x 312 px) (פוסט ל-Facebook) (תמונת נו

סוף סוף סיבה לחגוג את הפשלות 

בעולם שבו המרדף הנואש שלנו אחר שלמות רק מוביל לתסכול וחוסר סיפוק תמידי, “וואבי סאבי” היא גישה ייחודית ומרעננת לחיים הדוגלת באימוץ היופי הטמון בחוסר שלמות.

איך עקרונות הפילוסופיה היפנית העתיקה הזאת, שמתפשטת כיום בכל העולם, מלמדת אותנו לחבק את היופי של הדברים הפשוטים, המאתגרים והברורים מאליהם, ולמצוא שמחה וסיפוק בכל מה שפגום ומתכלה.

פרקטיקה פשוטה המחדשת את נקודת המבט על החיים ומביאה את הדחיפה וזריקת המרץ הנדרשת ליצירת חיים מודעים והרמוניים יותר, שכל פגם בהם טומן בחובו יופי עמוק שרק מחכה להתגלות.

עותק של הרצאת היכרות 28.11 קורס מסע של התעוררות (820 x 312 px) (פוסט ל-Facebook) (תמונת נו

איפה תשומת הלב שלך? 

איך עוצרים את מה שקורה, המחשבות, הרגשות, התחושות ומוצאים עוגן פנימי שלא תלוי בדבר.

בהרצאה תקבלו כלים מעולם המיינדפולנס לחזק את תשומת הלב והנוכחות  באמצעות תרגילי מדיטציה, אימון ותרגול. נלמד איך ניתן לעצור לרגע הכל ולמצוא שקט וביטחון, לא כזה שדורש ישיבה מדיטטיבית בהכרח, אלא תרגול שאפשר ליישם בכל רגע ביום, בנהיגה, בהליכה, בזמן שטיפת הכלים או בעבודה.

עותק של עותק של עותק של הרצאת היכרות 28.11 קורס מסע של התעוררות (820 x 312 px) (פוסט ל-Fac

המתנות של היוגה 

​אז מהי היוגה באמת?

רבים יודעים שיוגה היא לא רק תרגול פיזי על מזרן אבל לא יודעים מהי באמת. נכיר את הפילוסופיה של היוגה והמתנות השימושיות שהיא יכולה להביא לחיינו, להתמודדויות היום-יומיות, ולתחושת האיזון שכולנו מחפשים.

 

נגלה מה היוגה מלמדת אותנו על מי אנחנו באמת, מהם החיים האלו ומטרתם, ואיך אפשר לחיות אותם עם יותר משמעות, גמישות ושלווה.

Stretching on a Cliff

אמת או חובה

מהי בריאות טבעית ואיך אפשר לתת לעצמינו את הכי טוב מכל השפע הקיים. 10 עקרונות חשובים לאורח חיים טבעי ובריא שיעזרו לכם לנווט בים המידע שסובב אותנו.

נעשה סדר ונבין מה אמת ומה לא, מה כדאי ומה חובה, מה ישפר את איכות החיים שלנו ומה יפגע בה, מהי באמת בריאות טבעית ואיך ניתן להיות קצת יותר בריאים ומאוזנים.
 

ניגע בכללי יסוד שמשום מה אנשים לא מודעים אליהם, בין היתר: מהו סטרס ואיך הוא משפיע על הגוף, ההבדל בין אוכל תעשייתי לטבעי, סופר פוד, ויטמנים-מינרלים ולמה לא לרוץ לקנות כל תוסף שיש, הפי-גניטקה ויכולת הבחירה האישית על גורלנו ובריאותינו. 

Plant Shop Post for Instagram & Social Media (1200 x 630 px) (1100 x 630 px) (1100 × 780 פ

התזונה הים-תיכונית המושלמת

כל העולם חוקר אותה, לומד אותה ומנסה לחיות לפיה - אז מהי התזונה הים-תיכונית המפורסמת ולמה היא נחשבת לאחת מן הגישות הבריאות והטובות בעולם?

המודל של התזונה הים תיכונית הוא כזה שיעזור לכם לאמץ אורח חיים בריא יותר המתבסס על קירבה למשאבים מקומיים בהתאם למסורות מן האזור, קיימות תרבותית וכבוד לסביבה.


ביחד נבין מה המאפיינים של התזונה הים-תיכונית ומה צריך לעשות כדי להתאים אותה אלינו. נראה כמה היא קלה ליישום,

ולא פחות חשוב - כמה נוח להתמיד בה לאורך זמן.
בנוסף תקבלו: 4 תפריטים יומיים לתזונה ים תיכונית שתוכלו ליישם כבר עכשיו.  

עותק של הרצאת היכרות 28.11 קורס מסע של התעוררות (820 x 312 px) (פוסט ל-Facebook) (תמונת נו

ליצירת קשר השאירו פרטים

אצור קשר בהקדם

bottom of page